Merchant Shares-napi 0.25-2.25%!

Minimum befektetéssel, vagy ingyen is akár!
2016.májusában találtam egy egészkellemes kis hyip programot. A neve MerchantShares és eddig számtalan alkalommal kértem ki pénzt tőlük, instant fizetnek mindig.Röviden a tudnivalók, utána a személyes vélemény:

Regisztráció:
https://www.merchantshares.com/

Gyors áttekintés
- HYIP-program- a hozam változó 0.25-2.25% naponta- a futamidő 150% megtérülésig tart- minimum 18$ befizetés- nem szükséges a hálózatépítés- egyszintes ajánlói rendszer - 5% jutalék- procik: PM, STP, OkPay, Payeer, banki utalás, SEPA utalás

Kicsit bővebben
A honlap jól áttekinthető, egyedi scriptet használ és természetesen SSL titkosítás valamint DDos védelem is gondoskodik a biztonságról. Ezenkívül, szinte egyedülálló módon 7 napos pénzvisszafizetési garancia is biztosítva van, amennyiben úgy érziaz ember, hogy nem azt kapta, amire befizetett.Ha az alábbi adatokat beírod a lenti linken, akkor az adatbázis kiadja a találatot a cégről:
Name: Service Merchants Corp.
Number: 11861
Registry: Dominica

Cégadatbázis http://www.cipo.gov.dm/dominica/Name_Search.aspx

Működése
A program négyféle befektetési lehetőséget kínál. Ezek a következők: forex, online hirdetés, tőzsde, árucikkek. Mindegyikbe 18$ a minimális depozit és akár külön is be lehet fektetni, akár más-más processzorról. Tehát ha valaki csak a forexet szeretné, akkor csak oda fizet be. Magasan a forex vezeti a hozamszázalék listát, érdemes csak oda berakni.Nincs sávos nyereség, tehát teljesen mindegy, hogy 18$-t vagy 100$-t fizetek be, akkor is 0.25-2-25% között lesz a nyereségem naponta. A futamidő addig tart, amíg a kifizetés el nem éri az 150%-ot. Tehát 18$ befizetésesetén a futamidő végére visszakapjuk a 18$-t és még 9$ nyereséget. Érdekesség, hogy hétvégén is van hozam, de ilyenkor csak a 0.25%-ot kapom.Még egy fontos dolog, hogy nagyjából 25 nap alatt sikerült visszakapnom a befektetésem 25%-át, tehát 5$-t. A teljes futamidő nagyjából 5 hónap, ez mársaját tapasztalat.

Kifizetés
A kifizetési minimum összeg 2.5$ processzoronként és befektetési profilonként. Az utalás instant történik minden netbankra. A bankiutalás azonban itt is időbe telik, de ezt nem próbáltam. A kifizetés mindig ugyanarra a procira történik, ahonnan be lett fizetve.

Regisztráció:
https://www.merchantshares.com/

Számtalan alkalommal kértem ki pénzt, aki igényli annak emailben elküldöm a képernyőfotót. A program jelenleg jól működik, kevés monitor mutatja őket, ami azt jelenti, hogy kevés reklámot is kapnak, tehát van még idő a felfuttatásra. Ezt persze majd az admin fogja eldönteni, mindenesetre túl sok pénzt nem szabad befizetni, csak annyit amit adott esetben nem sajnálunk elveszteni.
Admin
Adminisztrátor

kifizetés
Kép
Admin
Adminisztrátor

Vissza: PÉNZKERESÉS AZ INTERNETEN, INGYEN!